Naminė pelėda tepaluose

2018.01.29 į Gyvūnų globėjų asociacijos būstinę Kaune šiandien atkeliavo Naminė pelėda. Paukštį į mūsų globą perdavė geraširdis p. Alvydas, kuris ją atgabeno iš Žaliosios km, Kazlų Rūdos savivaldybės. Paukščiui veterinarijos specialistai nenustatė jokių sužalojimų, tačiau į gamtą jis grįžti dar ilgai negalės, nes jis išmirkęs tepaluose… Laukia labai ilgas procesas kol tepalai bus pašalinti iš plunksnų… Tam naudojamas sviestas, nes tai vienintelė natūrali ir mažiausiai kenkianti paukščiui medžiaga, kuri tirpdo tepalus. Dalis plunksnų turės nukristi ir išaugti naujos.

Įvertinus pelėdos būklę, manome, kad ji tepaluose buvo tikrai ne vieną dieną, o tai mus labai gasdina, nes kuo ilgiau paukštis praleidžia su tokiomis toksiškomis medžiagomis, tuo labiau mažėja šansas išgyventi… Pelėda bando gintis, bando skristi, tai mums labai teikia vilties, kad viskas bus gerai!

Palaikykime mūsų savanorius ir pelėdą šiame ilgame procese!

2018.01.30 Antrosios maudynės, po truputį įgaunama tikroji spalva. Kolkas paukštis jaučiasi gerai, noriai maitinosi maitinama. Pelėda kovoja kartu!

Show top
Kraunasi ...
+
Rasta: