Masiškiausia gyvūnų eisena

Spalio 4-tąją dieną vykusią Pasaulinę gyvūnų dieną, šiais metais Gyvūnų globėjų asociacija nutarė paminėti taip, kaip prieš 15 metų – 1997m. Spalio 4d. Vyko „Masiškiausia gyvūnų eisena“, kurios metu buvo užfiksuotas Lietuvos rekordas (175 gyvūnai eisenoje). Renginys įvykos šių metų spalio 20 – ąją dieną.

Ši idėja kilo kinologams poilsiaujant 9-oje tarptautinėje kinologų stovykloje, kurioje kinologai ne tik poilsiavo, tobulino savo žinias bei savo šunų sugebėjimus, bet ir aptarinėjo ateities planus. Vyriausiam instruktoriui pasakojant kas vyko praeityje šios dienos metu, kilo idėja pakartoti šį rekordą po tiek daug metų.

Spalio 20 – oji buvo tarsi užsakyta Gyvūnų globėjų asociacijos, kadangi po ilgų lietaus savaičių šią dieną renginio dalyvius džiugino geras oras bei bendraminčių susirinkimas, kadangi gyvūnas yra ne tik žmogaus draugas, bet ir puiki komunikacijos priemonė vienijanti žmones.

Renginys prasidėjo senamiestyje, Rotušės aikštėje priešais restoraną „Sadutė“, kur visi norintys dalyvauti turėjo užsiregistruoti su savo augintiniais. Vėliau visi buvo rikiuojami į eiseną ir einama Vilniaus gatve, kertama Birštono gatvė, einama Laisvės alėja ir galiausiai iškilmingai, iškėlus eisenos vėliavėles, įžigiuojama į Vienybės aikštę, kurioje visus pasitiko džiugi organizatorių žinia apie pagerintą Lietuvos rekordą! Šiais metais eisenoje dalyvavo: … šunys, … katės, 3 šeškai ir netgi 3 akvariuminės žuvytės, voverė ir, nepatikėsite, bet net kukurūsinis žaltys!

Vienybės aikštejė dalyviai galėjo pasižiūrėti kaip dirba šunų dresavimo mokyklos „Nuaras“ mokiniai, cirko pudeliukai, Viešojo saugumo tarnybos kinologų šunys, Policijos kinologas bei šunų dresavimo mokyklos „Reksas“ nariai.  Aikšteje, taip pat, visi eisenos dalyviai buvo apdovanoti eisenos diplomais bei rėmėjų dovanomis.

Show top
Kraunasi ...
+
Rasta: