Šiuo metu pas mus

Gulbė giesmininkė… padengta mazutu?

Turbūt visi esate matę gulbę, kuri balta kaip sniegas, kuri plaukioja ar skraido ir stebina mus savo grožiu bei grakštumu. O ar esate matę taip atrodantį paukštį? Ar bandėte kada atlikti šį darbą, jog ji vėl būtų panaši jau ne į bjaurųjį ančiuką, o virstų įstabaus grožio gulbe ir vėl? O mums teko… Visas Klaipėdos… Read more »

Baltasis gandras

Baltasis gandras priešingai nei juodasis – nėra nykstanti rūšis. Kasmet Lietuvoje peri apie 13 000 – 14 000 porų (juodųjų 600-800 porų kasmet). Šie gandrai yra gerai žinomi žmonėms, kadangi jie niekur nesislepia – kuriasi ir gyvena prie pat žmonių gyvenamųjų vietų. Dėl tokio gyvenimo būdo, jie nebijo nei žmogaus, nei kito gyvūno kompanijos, drąsiai… Read more »

Juodasis gandras

Juodasis gandras yra atsargus miško paukštis, vengiantis žmogaus kaimynystės, priešingai nei baltasis gandras, kuris gyvena prie žmonių, todėl yra drąsus, nebijo nei žmogaus, nei kitų gyvūnų kompanijos, saugiai jaučiasi vaikščiodamas ir tarp automobilių. Vos tik pamatęs einantį žmogų juodasis gandras iškart nuskrenda. Perėdamas kiaušinius ar prižiūrėdamas jauniklius paukštis privalo būti pakantus, tuomet jis tarsi abejingai… Read more »

Kraunasi ...
+
Rasta: